רוטרי "עמיתים" נהריה
חזרה לעמוד קודם

ברכות לגברים רוטרי עמיתים   יסמין בורנשטיין, צ'רטר 2008

 

ניתנה לי כאן הזדמנות לספר את הסיפור הבא שהוא פרי דמיוני הבלעדי, וזה אכן סיפור וכל דמיון למציאות ולדמויות אמיתיות הוא מקרי בהחלט.

אז זה הולך ככה:

לפני שנים רבות, בארץ רחוקה, שאת שמה לא אזכיר מפאת צנעת הפרט, קם לו אדם עם הרבה שינים בשם והחליט שהוא רוצה להקים קבוצת חברים משלו עצמו וקרא לקבוצה חבורת עמיתים. למה עמיתים? כי כנראה חשב על המושג קומרד. כמו ברוסיה. הוא קרה לכמה

מהקמרדים שלו הקרובים ויחד החליטו להקים ימ"מ, יחידה מבצעית מיוחדת הנפגשת לפעילות סודית ביותר. היו שם בערך 50 קומרדים וקומרדות. 28 עלמות, גברות

ו-27 עלמים. היו שם מכל מיני סוגים: היות וזה ברכה לגברים אז אני אתייחס רק לבעלי המין הזה שבסיפור. היו שם 15% פלחים, 20% עובדי בריאות, ועוד אחד מרפא ברפואה מושלמת, בעצם משלימה. גם 10% אנשי חוק, וגם אחוז לא מבוטל של זמרים- ואפילו נגן קלרינט אחד.

היו גם היו שם כאלה ממש מסוכנים: דובים, זאבים ואריות, וגם חיות אחרות כמו צבאים. הרבה אור, עד כדי סנוור היה בחבורה שהאירה את דרכה ללא צורך בחשמל: אורים ומאירים, ואורות אחרים.

והרבה זמן הימ"מ חיפש מקום קבע להתיישבות ונדד ונדד במשך שנים רבות עד שהגיע למקום שנקרא פרנץ.

 

למרות היותה יחידה למבצעים מיוחדים, לא נשאר הרבה זמן לכך היות והיו עסוקים במעשים טובים ובחסדים. היו עסוקים ימים כלילות במטרות חשובות. למרות זאת כאשר היה אפשר, החבורה יצאה מפרנץ למבצעים סודיים ומיוחדים בארצות רחוקות כמו רומניה, מרוקו וספרד ועוד מקומות שלא סיפרו עליהם, אליהם לקחו גם את הנשים שלהן כהסוואה.

ומדי פעם הרוחות התלהטו והקומרדים לא הסכימו זה עם זה ואז הטונים עלו, עד אשר יישבו את הבעיה. בסופו של דבר נשארו חברים טובים.

ועוד קצת סבלנות אני מגיעה לסוף הסיפור: היחידה המיוחדת המשיכה לפעול במשך שנים רבות וכאן מגיעה הברכה, בזה שהיא תמשיך להתקיים עוד שנים רבות, תמשיך לבלות יחד ברעות ושותפות, תעשה מעשים טובים בחברה, והעיקר תמשיך להיות יחידת העמיתים.

ובהמשך ברכות מיוחדות לכל העמיתים, כל אחד יאמץ לעצמו את הברכה המתאימה לו ביותר:

שיהיה לי עוד זמן

שאכיר את האדם הנכון

שאמצא שעיר לעזעזל

שיהיו עוד חוקים

שלא יהיו עוד חוקים

שמישהו ישתנה

שיגיע תורי

שאוריד במשקל

שהמניות יעלה

שיהיה לי מקצוע חוקי

שהילדים יעזבו את הבית

שהכלב של השכן יעזב את העיר

שגם השכן יעזוב את העיר

שמישהו יגלה אותי

שאהייה בריא

שיהיה שלום

שהפגישה הזו תיגמר

שמכבי תל אביב תנצח

שמכבי תל אביב תפסיד

שהמברכת תפסיק כבר לדבר.

אז הפסקתי.

 

תודה רבה על ההקשבה

 

 

כל הזכויות שמורות לרוטרי "עמיתים" נהריה

הפעל נגישות

בניית אתרים