רוטרי "עמיתים" נהריה
חזרה לעמוד קודם

איגרת הנגיד מס' 1

רוטרי מנהיגים את הדרך

רן לין
נגיד האזור 2490 2006/07

 

לרעי חברי רוטרי ישראל.ראשית ברצוני לברך כל אחד ואחת מכם לרגל תחילת כהונתכם בתפקידים השונים. במהלך השבועיים האחרונים מדי ערב מתקיימים טכסי חילופי נשיאים. בחלקם הגדול הצלחתי להשתתף ולהביע את הערכתי למועדון ולצוות ההנהלה. אנחנו נמצאים בתחילת מסע משותף של 365 יום בתנועת רוטרי ישראל מסע משותף של עשייה בתחומי הקהילה הרעות והמקצוע.

כולנו נבחרנו להנהיג את הדרך.

ימים קשים עוברים על מדינת ישראל. אני מבקש להביע את הערכתי המלאה והמבורכת לכל הטלפונים ומכתבי החיזוק של כל מועדוני רוטרי בישראל למועדונים הנמצאים בקו העימות. לצערנו מידי יום מורחב קו העימות ואתו מועדונים נוספים וחברים נוספים שלנו. לראות את התמיכה של כל המועדונים וחברי רוטרי בארץ, הצעות לאפשר לחברי המועדונים באזורים הקשים להתארח בעורף - זוהי הדוגמא לתנועה שחרטה על דגלה "מנהיגים את הדרך" עם עזרה לזולת וגם לפרט.

למרות התקופה הקשה אנחנו התחלנו את הפעילות השנתית.

צוות הנגיד ירד לשדרות על מנת להזדהות עם תושבי שדרות. תנועת רוטרי הביעה את רצונה לסייע בהקמת מועדון אינטראקט בעיר, להעניק מלגות לתמידי העיר שדרות ועוד פעילויות נוספות. צחוק הגורל הציני היה שבפגישה ההיא אמר יועץ הנגיד אורי לוי שמעלות היא יישוב עימות ואולי נהרייה כבר לא. זה היה רק לפני שבוע.

· רוטרי אזור 2490 יוצא לפולין. החלה הרשמה למסע בפולין, המסע יכלול סיור בפולין וביקור במחנות הריכוז, מפגש עם מועדוני רוטרי בפולין.

· רוטרי ישראל חָברו למרכז הלאומי להשתלות ואָדִי והַחֶל מחודש זה חברי רוטרי באשכולות גליל, חוף, וחיפה יצטרפו לפסטיבל המחולות בכרמיאל ויחתימו אזרחים על תעודות לתרומת אברים. מבצע במקביל יערך על ידי אשכול שפלה מרכז במלאות 10 שנים לגלג"צ. כל זה כמובן בכפוף לאירועים בשטח.

· אנחנו פותחים במבצע: " רוטרי מצדיעה לוותיקי רוטרי באזור 2490".

פרטים יועברו על ידי מזכיר האזור בימים הקרובים.

· אני פונה באופן אישי לכל אחד ואחת מכם נשיאי המועדונים לאמץ יחידה בצה"ל, הנמצאת בסמוך למועדונכם ופועלת בתחומי הקהילה השונים. במהלך השנה רוטרי ישראל יערוך אירוע ארצי בו נזמין את היחידות ונצדיע לחילי צה"ל על תרומתם למדינת ישראל.

· השנה ניישם את המושג "רוטרי מדבר עסקים". בשלב ראשון נפיק את מדריך האזור במתכונת ספר טלפונים רגיל ובמיוחד נדגיש את ייחודה של תנועת הרוטרי לעסקים.

 

בברכה ובהערכה,

 

רן לין

נגיד האזור

רוטרי ישראל אזור 2490

 

רוטרי ישראל אזור 2490

כתובת בליטנטל 48 חיפה 34791 טל: 04-8258863 בית או 050-5233101  

ROTARY ISRAEL - DISTRICT 2490

כל הזכויות שמורות לרוטרי "עמיתים" נהריה

הפעל נגישות

בניית אתרים